אודות

עידן גיזום

עידן גיזום עצים היא חברה המספקת שירותי גיזום וכריתת עצים מקצועיים. מייסד החברה, עידן כהן הוא גוזם עצים מוסמך, ואוהב עצים מושבע, אשר אהבתו לעצים מאפשרת לו לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, מבלי לפגוע בעצים. את האהבה לעצים והדאגה לבריאותם חולקים כל אנשי הצוות של החברה.
כל שירותי הגיזום
חברת עידן גיזום עצים מבצעת את כל שירותי הגיזום, החל מכריתת עצים, וכלה בגיזום עצי פרי. צוות החברה מורכב מגוזמים מומחים, מוסמכים לעבוד בגובה, וכן לגיזום וטיפול בעצי פרי. המומחיות של החברה באה לידי ביטי בקשת של שירותים מקיפים ויסודיים, הכוללים גם טיפול ושיקום עצי פרי ונוי, במניעת מחלות, ובשמירה על בריאותם של העצים בחצרך.

עידן גיזום

כאמור, בנוסף להיותו גוזם וכורת עצים מומחה, עידן הוא אוהב עצים מושבע, אהבה זו דבקה בכל אנשי הצוות, והיא שהופכת את עידון גיזום לחברת גיזום וכריתה מן השורה הראשונה. בעבודתם מקפידים אנשי הצוות לשמור על בריאותם של העצים, לשקמם במידה וניתן, ולטפחם כך שדיירי הבניין יהנו מהם שבעתיים. רק מי שאוהב עצים במידה רבה כל כך, יכול לספק שירותי גיזום עצים ברמה גבוהה כל כך.

מקצוענות, מחויבות, ואהבה

אם יש בחצרכם עצי פרי או נוי, וברצונכם לשמור על בריאות העצים, ובטחון הדיירים, צרו קשר עם עידן גיזום בהקדם האפשרי. גיזום עצים מקצועי ישפר את מראה העץ, יפחית את המפגעים והסכנות, וישדרג את מראה החצר.

כל עץ צריך גוזם