גיזום עצים

גיזום עצים מקצועי נחוץ לשמירה על בריאות העץ, וכן להגנה על בטיחותם של העוברים והשבים, ושלומם של בני הבית, ומאפשר לכם להפיק את מירב ההנאה מהעצים אשר בחצרכם. עידן גיזום עצים היא חברה מקצועית, המבצעת גיזום עצים בצורה בטיחותית ויעילה, מבלי לפגוע בעץ, ותוך שמירה על כל כללי הבטיחות הנדרשים.

גיזום עצים גבוהים

עצים גבוהים מהווים פוטנציאל לסכנה ומפגעים, ולכן יש לבצע גיזום עצים תקופתי. גיזום עצים מקצועי מונע נפילת ענפים, פגיעה ברעפים, וחדירת מכרסמים למבנה דרך הגג, כמו כן, גיזום עצים משפר את בריאותו של העץ, ומאפשר לו צימוח בריא ורענן. חשוב לוודא שהגיזום נעשה על ידי גוזם מומחה , מוסמך לעבודה בגובה, ומיומן במלאכת הגיזום.

גיזום עצים במוסדות

חצרו של כל מוסד ראוי לשמו מכילה עצים נישאים, המוסיפים נוי והדר, ככל שהעץ גדול ונישא יותר, כך חשוב לדאוג לבצע גיזום עצים בכדי לשמור על בריאות העץ, ועל בטיחותם של החוסים בצילו. צוות עידן גיזום עצים מורכב מגוזמים מיומנים ומוסמכים, אשר יגזמו את העצים במוסד שלכם במהירות, בטיחות, ומומחיות מירביות.

גיזום עצי פרי

עצי פרי זקוקים לגיזום עצים בכדי לעצב את נופו של העץ להשתלבות בחצר, ובכדי לשמור על בריאות העץ. גיזום עצים מקצועי ישמור על מראה החצר, ועל בריאותם של עצי הפרי.

גיזום עצים עם מנוף

גיזום עצים עם מנוף מאפשר עבודה מהירה, מדויקת ויעילה. חברת עידן גיזום מעסיקה צוות מוסמך ומנוסה, המפעיל את מיטב הכלים הנדרשים לביצוע גיזום עצים בבטיחות וביעילות, לטובת העץ ודיירי הבניין כאחד.

גיזום עצים בטיפוס

גיזום עצים ללא שימוש בציוד כבד ומנופים תורם לשמירה על מינימום פגיעה בעץ, ומינימום הפרעה לסביבה. צוות עידן גיזום עצים מתמחה בביצוע גיזום עצים בטיפוס, המאפשר מינימום נזק והפרעה לחצר, לדיירים, ולעץ.

גיזום עצים גבוהים

גיזום
נכון של עצים

גיזום עצים הוא עניין לאנשי מקצוע, שכן, גיזום לא נכון עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת. צוות עידן גיזום עצים הוא צוות מיומן ומקצועי, המבצע גיזום נכון עבור כל סוגי העצים.

דילול
ענפים

בכדי שעץ יתפתח וישגשג, לא די בגיזום עצים בלבד, ויש לבצע דילול ענפים, למניעת עומס, ובכדי לאפשר לאור השמש להגיע אל העלים. חברת עידן גיזום עצים מבצעת דילול ענפים מקצועי לכל סוגי העצים.

גיזום עצים
במצבים מורכבים

גיזום עצים במצבים מורכבים חייב להתבצע על ידי גוזם מקצועי. צוות עידן גיזום עצים מתמחה בגיזום עצים במצבים מורכבים, המחייבים שימוש באמצעים מתקדמים, ליצירת פגיעה מינימאלית בעץ ובסביבת הגידול שלו.

גיזום עצים במוסדות

גיזום עצים ליד מבנים

גיזום עצים הממוקמים בסמוך למבנים, מהווה אתגר עבור כל גוזם עצים. בחברת עידן גיזום, כל גוזם הוא מקצוען, שיעמוד בהצלחה בכל אתגר גיזום עצים, בזכות המיומנות, הניסיון והמומחיות שרכש לאורך השנים.

הרחקת ענפים מגגות

כאשר העץ מתפתח וגדל, ענפיו מגיעים אל גג הבית, פוגעים ברעפים, ומאפשרים למכרסמים לחדור למבנה. חברת עידן גיזום עצים מבצעת גיזום עצים מקצועי, הכולל בין היתר הרחקת ענפים מגג הבית.

גיזום עצים במקומות ציבוריים

גיזום עצים מקצועי משמעו מקסימום בטיחות, מינימום נזק, ומאה אחוז תועלת. צוות חברת עידן גיזום עצים הוא צוות מקצוענים מומחה ומנוסה, שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, בבטיחות, מהירות, ויעילות מירביות.