העתקת עצי פרי

כל אחד ישמח לקטוף פירות עסיסיים היישר מן העץ, אולם לפעמים, עץ פרי שניטע לפני שנים, ממוקם בנקודה בה הדיירים מעוניינים לבנות, או לפתח את השטח למטרות אחרות. במקרים אלו, אם ברצונכם להמשיך ליהנות מפירות העץ, יש לבצע העתקת עצים מקצועית. כל הצוותים של עידן גיזום עוברים הכשרה מקצועית לביצוע העתקת עצים נקייה, בטוחה, ויעילה, כך שהחצר שלכם לא תינזק, ועצי הפרי יוכלו להמשיך ללבלב ולהניב פירות עסיסיים במיקומם החדש.

העתקת דקלים

כאשר מבקשים לבצע העתקת עצים, יש לקבל אישור מפקיד היערות באזורכם, וזאת על מנת למנוע מצב של פגיעה חמורה במאזן האקולוגי, ולמען שמירה על איזון בין בנייה מלאכותית וצמחייה טבעית. כל צוותי העבודה של עידן גיזום מוסמכים ומוכשרים לביצוע העתקה מקצועית של דקלים בוגרים בצורה שתאפשר להם להתאקלם ולהמשיך לצמוח במקומם החדש. העתקת עצים נעשית באמצעות ציוד מכני וטכנולוגיה מתאימים, המאפשרים לצוותים לעבוד בצורה בטוחה, יעילה, ונקייה, לרווחתם המלאה של התושבים.

העתקת עצי נוי

כל העצים בישראל נחשבים למוגנים, ולכן, על מנת לבצע העתקה, כריתה, או עקירה של עץ, יש לקבל את כל האישורים הנדרשים מן הרשויות. חברת עידן גיזום מוסמכת ומורשה לביצוע העתקה מוסדרת ומאושרת של עצי נוי, וכל אנשי הצוות שלנו מוסמכים ומיומנים בביצוע העתקת עצים. ברשות החברה כל הציוד הנדרש לביצוע העתקת עצים בדרך הטובה והבטוחה ביותר הן עבור העץ, והן עבור האדם. העתקת עצי נוי מסייעת לשמור על המאזן האקולוגי בישראל.

העתקת עצים למוסדות

העתקת עצים
המפריעים לכבישים

עצים בוגרים מתקשים להיקלט מחדש, ולכן משתדלים להימנע מהעתקת עצים עד כמה שניתן. יחד עם זאת, העתקת עצים מקצועית נותנת לעץ סיכוי להמשיך לחיות. העתקת עצים בסמוך לכבישים נדרשת כאשר יש סכנה לקריסת ענפים על נתיבי הנסיעה של כלי הרכב, או כאשר שורשי העצים משבשים את פני הקרקע, ויוצרים תלוליות בכביש.

העתקת עצים
לדילול

קיימות סיבות שונות בגינן עולה הצורך לביצוע העתקת עצים, ואחת מהן היא דילול, שמטרתו לאפשר לעצים בשטח לשגשג במלואם. כאשר הצמחייה צפופה מדי, העצים מתחרים זה בזה על מקורות המזון, האור, והמים, וכתוצאה מכך, התפתחותם התקינה עלולה להינזק. חברת עידן מבצעת העתקת עצים לדילול במקצועיות, מיומנות, ויעילות, על פי האישורים וההיתרים הנדרשים .

העתקת עצים
באמצעות הנפה

העתקת עצים בהנפה מתבצעת באמצעות מנופים ייעודיים, המאפשרים לשלוף את העץ ממקומו, ולהעבירו בשלמותו למקום אחר. אנשי הצוותים המקצועיים של עידן גיזום מוכשרים ומוסמכים לבצע העתקת עצים בהנפה, ולרשות הצוותים עומדים כל הכלים המכאניים הנדרשים לביצוע העבודה על הצד הטוב והבטוח ביותר, תוך יצירת התנאים האופטימאליים להתחדשות ולבלוב של העץ.