גיזום פירות לדקלים

פירותיו הנאים של הדקל, עלולים לייצר לעיתים, מפגעים תברואתיים וסביבתיים. עם הופעתם הם מושכים עטלפים, ועם הבשלתם הם נושרים ונרקבים, ומייצרים ריחות לא נעימים ופסולת רקובה. מסיבה זו, גיזום דקלים כולל גיזום פירותיו של הדקל, למניעת מטרדים מיותרים. עידן גיזום מתמחים בגיזום דקלים מקצועי ויעיל, שמותיר את העץ והחצר נקיים ואת הדיירים מרוצים.

הורדת זיזים לדקלים

כאשר ענפיו היבשים של הדקל ניתקים מן העץ, הם מותירים זיזים, המהווים משכן לעופות ומכרסמים. הורדת זיזים היא חלק מהשגרה התקופתית של גיזום דקלים, מותירה את גזע הדקל נקי ואסתטי, ומונעת מפגעים של יונים ומכרסמים. העובדים בעידן גיזום עוברים הכשרה, והתמחות מקצועית, המכשירות אותם לעסוק בגיזום דקלים על כל מרכיביו.

גיזום דקלים בסנפלינג

עצי הדקל זקוקים לגיזום תקופתי, להסרת ענפים יבשים, ולניקוי הגזע. גיזום דקלים בסנפלינג נעשה ללא שימוש בציוד כבד, ולכן מאפשר עבודה נקייה, וצמצום ההפרעה והנזק לסביבה למינימום. אנשי הצוות של עידן גיזום מומחים, מוסמכים, ומוכשרים לביצוע גיזום דקלים בטיפוס, ומשתמשים בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים לאבטחת שלומם של העובדים, הדיירים, והעצים.

גיזום דקלים בסנפלינג

גיזום דקלים בקרבה למבנים גבוהים

הדרך הטובה ביותר לטפל בדקלים הממוקמים בסמוך למבנים גבוהים, היא גיזום דקלים בסנפלינג. גיזום דקלים בסנפלינג מאפשר לגוזם המיומן להסיר כל ענף על גזע הדקל, תוך חופש תנועה מירבי, וללא גרימת נזק לחצר.

גיזום דקלים בבתים פרטיים

גיזום דקלים בסנפלינג, מאפשר לגוזם המיומן עבודה נקייה ומהירה, תוך מינימום הפרעה לסביבה. בנוסף, גיזום דקלים בסנפלינג מאפשר לגוזם להגיע לכל נקודה בעץ, ללא תלות ביכולתו של רכב נושא מנוף להגיע לכל פינה.

גיזום דקלים בטיפוס

גיזום דקלים בסנפלינג מאפשר עבודה נקייה ומדויקת, ללא פגיעה מיותרת בחצר, ובמינימום הפרעה לסובבים. עידן גיזום מבצעים גיזום דקלים בסנפלינג במקצועיות ויעילות, תוך הקפדה על נקיטת כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

הורדת זיזים לדקלים

הורדת זיזים לדקלים
בטיפוס מקצועי

הורדת זיזים לדקלים בטיפוס מקצועי, נעשית על ידי גוזם מומחה ומיומן, שעבר הכשרה מתאימה, ונוקט באמצעי הבטיחות הנדרשים, היא מאפשרת לגוזם המקצועי גישה לכל נקודה בגזע הדקל, ומונעת נזקים לחצר הבית.

הורדת זיזים לדקלים גבוהים
באמצעות מנוף

הורדת זיזים לדקלים תורמת לבריאות הדקל, ולמראה נאה של הגזע, וכן מונעת השתכנות של יונים על גזע העץ. הורדת זיזים לדקלים באמצעות מנוף מאפשרת לגוזם גישה נוחה ובטיחות מירבית בעבודתו.

גיזום פירות לדקלים

גיזום פירות לדקלים במקומות ציבוריים

עצי דקל מהווים תוספת מרהיבה לחצרות וגנים במקומות ציבוריים, אך יש לבצע גיזום פירות לדקלים אלו, למניעת ריחות לא נעימים, ומפגעים אחרים. עידן גיזום מתמחים בגיזום פירות לדקלים במקצועיות ויעילות.