כריתת עצים במוסדות

בחצרותיהם של מוסדות רבים ניתן למצוא עצים נישאים, המפארים את החצר, מצלים על האורחים, ומשווים מראה ירוק ורענן לחצר. כאשר עץ גדול מפתח מחלה, או מזדקן, הוא עלול לסכן את העוברים והשבים, ויש לדאוג לכריתתו. כריתת עצים במוסדות מצריכה ידע וניסיון, על מנת למנוע נזקים לרכוש, לעצים אחרים, ולעוברים ושבים.

כריתת עצים גבוהים

כריתת עצים גבוהים היא משימה מורכבת, הדורשת ידע וניסיון, בכדי למנוע תקלה או אסון. חברת עידן גיזום מעסיקה כורתים מוסמכים, מורשים ומנוסים בכריתת עצים מכל סוג. כריתת עצים לא מיומנת עלולה לגרום לכם הרבה נזק, ולכן, הדבר הנכון לעשות הוא לפנות לעידן גיזום, כך שתוכלו להבטיח כריתת עצים מהירה ובטוחה.

כריתת עצים

כאשר עץ נתקף במחלה, או שהוא מהווה מפגע בטיחותי, יש לדאוג לכרות אותו בבטיחות ובזהירות. כריתת עצים היא משימה למקצוענים בלבד, וצוות עידן גיזום עצים יבצע את המשימה על הצד טוב ביותר. בביצוע כריתת עצים, צוות עידן גיזום משתמש בציוד מקצועי מיוחד, ונוקט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים, למניעת נזקים.

כריתת עצים

כריתת עצים
בהנפה ע"י מנוף

חברת עידן גיזום משתמשת בציוד המתקדם ביותר לביצוע עבודות כריתת עצים, כולל מנוף מיוחד. כריתת עצים בהנפה על ידי מנוף מאפשרת עקירת העץ ממקומו, מבלי לפגוע בסביבתו, ובגרימת מינימום נזקים לחצר.

כריתת עצים
בבתים פרטיים

חברת עידן גיזום מעסיקה צוות כורתים מקצועי ומיומן, שמבצע כריתת עצים בחצרות פרטיות תוך הקפדה על מינימום פגיעה והפרעה לחצר ולדיירים. כאשר נדרשת כריתת עצים בבתים פרטיים, חשוב לפנות לכורת מקצועי ומוסמך.

כריתת עצים
בטיפוס

כריתת עצים בטיפוס מאפשרת מינימום פגיעה בחצר ובעצים, מכיוון שאינה עושה שימוש בציוד כבד ובמנופים. צוות הכורתים של עידן גיזום מתמחה בביצוע כריתת עצים בטיפוס ביעילות ומקצועיות, וכן במהירות ובביטחון מירביים.

כריתת עצים גבוהים

כריתת עצים הסמוכים לכבלי טלפון

כריתת עצים גבוהים היא משימה מורכבת ומסוכנת, ושימוש במנוף מיוחד מונע סיכונים ונזקים מיותרים. ניתן לומר, כי כריתת עצים גבוהים עם מנוף מאפשרת עקירה מדויקת , מהירה ובטוחה.

כריתת עצים הסמוכים לכבלי חשמל

עצים חולים ויבשים, הממוקמים בסמוך לכבלי חשמל מהווים סכנה בטיחותית, ויש לכורתם. כריתת עצים בסמוך לכבלי חשמל היא משימה מורכבת, והניסיון הרב של צוות עידן גיזום מאפשר לנו לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

כריתת עצים גבוהים עם מנוף

כריתת עצים גבוהים היא משימה מורכבת ומסוכנת, ושימוש במנוף מיוחד מונע סיכונים ונזקים מיותרים. ניתן לומר, כי כריתת עצים גבוהים עם מנוף מאפשרת עקירה מדויקת , מהירה ובטוחה.

כריתת עצים במוסדות

כריתת עצים ליד מבנים

עצים הסמוכים למבנים יכולים להוות סכנה בטיחותית, ומטרד. במקרים בהם אין ברירה אחרת, מבצעים כריתת עצים. חברת עידן גיזום מבצעת כריתת עצים בסמוך למבנים בהתאם לדרישות חוק כריתת העצים, ובכפוף להיתרים.

כרסום שורשים

כאשר שורשיהם של עצים מהווים מפגע בטיחותי ומטרד, המענה אינו כריתת עצים, אלא כרסום שרשים. חברת עידן גיזום וכריתת עצים מבצעת כרסום שרשים המאפשר לעץ להמשיך לחיות, מבלי להוות מפגע בטיחותי או מטרד.

כריתת עצים במקומות ציבוריים

כריתת עצים במקומות ציבוריים והומי אדם מצריכה מיומנות ושמירה על סטנדרטי בטיחות גבוהים. בעידן גיזום אנו מקפידים על כריתת עצים זהירה ובטיחותית, למניעת נזק סביבתי, וכן למניעת פגיעה בעצים ובני אדם.